עמיתים יקרים

בשנה החולפת היינו עדים ללא מעט תמורות בשוק הדיור בישראל, החל מהציפייה לירידות מחירים בעקבות המחאה החברתית, עבור בצעדים שונים של בנק ישראל לצינון שוק הנדל"ן וכלה בצעדים שהממשלה נקטה בכדי להרחיב את היצע הדירות בישראל, אך אין בהם די בכדי לקרב את הציבור הישראלי אל החלום של בעלות על דירה, שלעיתים אף נראה כהולך ומתרחק.

מזה שנים רבות אנו במועדון "חבר" שמנו לנו למטרה לסייע לציבור עמיתי המועדון לממש את החלום. רבים כבר לקחו חלק בקבוצה ארוכה של מבצעים שזכו להצלחה רבה בקרב העמיתים בשנים האחרונות, בהם היינו גאים להיות שותפים להקמתן של שכונות מגורים חדשות, בנות מאות יחידות דיור כל אחת, תוך מתן הזדמנויות רכישה אטרקטיביות במיוחד לעמיתים, בצירוף תנאים והטבות נוספות שאין להם אח ורע בשוק הדיור בישראל.

לאור ההצלחה המדהימה לה זכה מבצע הדיור בפרויקט "תדהר על הפארק", אותו יזמנו בסוף שנת 2010 בשיתוף עם קבוצת תדהר בעיר יבנה, אנו שמחים לבשר לכם על מבצע דיור חדש - בפרויקט 'תדהר על הפארק', שיכלול בניינים בני 5, 9 ו -16 קומות, מעל קומת קרקע, שייבנו מסביב לפארק רחב ידיים שיוקם במרכזם, ובהם דירות ארבעה, ארבעה וחצי, חמישה, חמישה וחצי ושישה חדרים וכן דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, לבחירתכם. מדובר בעתודת הקרקע האחרונה והטובה במתחם.
בהתאם למסורת אותה התווינו, אנו מציעים לכם ייעוץ מלא למשכנתא, מתנת "חבר", ותנאי מימון מהטובים בשוק, שיאפשרו לכם לחסוך כסף רב בהוצאות המימון. כל שעליכם לעשות הוא להצטרף להרשמה המוקדמת, דרך אתר הבית של "חבר".
כינוס המכירות יערך ביום ו', ה- 9.11.2012 , החל מהשעה 07:30 באולם מספר 10 בגני התערוכה, ת"א. בכדי לאפשר הזדמנות שווה לכם ולשאר בני משפחת "חבר", מכירת הדירות תבוצע באמצעות הגרלה.

נשמח לראותכם במרכז המבקרים של הפרויקט ולאחל לכם הצלחה.

בברכה,
שלומי אברהם
מנכ"ל "חבר"


תוקף המבצע 9.11.2012 עד 9.12.2012
 
 
לחצו על הנושא הרצוי
  רשימת המוזמנים לכינוס המכירות ע"פ סדר א"ב
  תדהר על הפארק - ההצלחה הגדולה בעולם הנדל"ן חוזרת ל"חבר" ובגדול!
  מעט על פרויקט "תדהר על הפארק"
  מתכונת הרישום וההגרלה
  לתקנון ההגרלה
  כינוס המכירות וההרשמה
  מסלולי תשלומים מיוחדים לעמיתי "חבר"
  משכנתא "חבר" VIP
  תדהר על הפארק – השכונה שלך ביבנה
  תבחרו את הדירה שמתאימה לכם: מחירים מיוחדים לעמיתי ״חבר״
  מעט על קבוצת תדהר
  מרכז המבקרים פתוח!
 
 
 תדהר על הפארק - ההצלחה הגדולה בעולם הנדל"ן חוזרת ל-"חבר" ובגדול!
 
אחרי שמאות משפחות עמיתי המועדון כבר בחרו לבנות את עתידם בפרויקט המגורים המדהים הזה ועקב הביקושים חסרי התקדים למבצע מכירות נוסף בשכונה הכי יפה בארץ, אנו גאים לפתוח לשיווק בלעדי לעמיתי המועדון את 'רובע הפארק' - הפנינה הירוקה של תדהר על הפארק, ביבנה החדשה.

בשנת 2010 שווק רובע ניצנים, שכלל 510 דירות, בהצלחה חסרת תקדים במסגרת מבצע המכירות הבלעדי לעמיתי מועדון "חבר".
כ- 14,000 מבקרים פקדו את מרכז המבקרים של הפרויקט בחודש אחד ומבין כ- 9,000 העמיתים שנרשמו, 510 זכו לרכוש דירה ולהגשים חלום. מאז, נמכרו כ- 120 דירות נוספות לציבור הרחב ובסה"כ כ-630 דירות מתוך כ- 1,000 הדירות שייבנו בפרויקט. 
 
 מעט על פרויקט "תדהר על הפארק"
 
סיפור הצלחה בעיר בתנופה
תדהר על הפארק. שכונה משפחתית, ראשונה מסוגה בארץ, המעניקה לדייריה סביבת מגורים מושלמת ובה גני ילדים, בית ספר יסודי, מרכז קניות, מוסדות קהילתיים, גני נוי ופארק ירוק - הכל, ממש מתחת לבית. כ-1,000 משפחות תחיינה כאן ותיצורנה יחד קהילה איכותית ומבוססת, שתחלוק סגנון חיים משותף ותגדל את ילדיה באיכות חיים מהגבוהות בארץ.

אתם על המפה
תדהר על הפארק שוכנת ממזרח לאשכול השכונות הירוקות של יבנה החדשה ונהנית מגישה נוחה לצירי התחבורה המרכזיים, המחברים לתל אביב וגוש דן, לרחובות, לראשל"צ, לנתב"ג ולאשדוד. 2 תחנות הרכבת של יבנה, אחת מהן במרחק הליכה מהשכונה, מקצרות עוד יותר את זמני הנסיעה ליעדיכם.

פיבקו. אילן פיבקו
האיש שחתום על תכנון ועיצוב תדהר על הפארק, הוא לא אחר מאשר האדריכל אילן פיבקו, אייקון בעולם האדריכלות הישראלית, אשר עיצב עבורכם סביבת מגורים מושלמת, מסוגננת ואופנתית.

היה שווה לחכות – הפנינה הירוקה של תדהר על הפארק
רובע הפארק, המתוכנן להיבנות בצפון-מערב השכונה, יבנה סביב פארק רחב ידיים הנפרש על פני שטח של יותר מ- 17,000 מ"ר שיכלול כרי דשא רחבי ידיים, צמחיה עשירה, מתקני שעשועים וכושר ושבילי הליכה ורכיבה שיקשרו את השכונה ליתר חלקי העיר.

ברובע האקסקלוסיבי עתידים להיבנות 8 בנייני "פארק" בני 5 קומות (מעל קומות קרקע) כ"א, 2 בנייני "אמירים" בני 16 קומות (מעל קומות קרקע) כ"א ובניין "ניצן" אחד בן 9 קומות (מעל קומות קרקע), הממוקמים בקו הראשון לפארק.

תמהיל הדירות המוצע במסגרת המבצע הנוכחי הינו מגוון במיוחד וכולל מבחר גדול של דירות מעוצבות בנות 4-6 חדרים, כמו גם מגוון דירות גן מפנקות, מיני-פנטהאוזים מעוצבים ומבחר פנטהאוזים מרהיבים. לכל הדירות מרפסת פרטית המשקיפה אל נופי הפארק ו/או העיר.החיים בשכונה מתחילים ללבלב - בקרוב: אכלוס שלב א'
'רובע הפארק' חובר לסיפור ההצלחה של 'רובע ניצנים', אשר שווק במלואו במסגרת המבצע הקודם לעמיתי המועדון. 19 בניינים נמצאים היום בשלבי בנייה ופיתוח מתקדמים ואיכלוסם צפוי להתחיל עוד השנה ולהסתיים בהדרגה עד קיץ 2013. בנוסף, במהלך חודש אוגוסט האחרון, החל לפעול גן הילדים הראשון של השכונה.

מחוייבותה הבלתי מתפשרת של תדהר לעמידה בלוחות הזמנים, תאפשר לנו להתחיל במסירת הבניינים הראשונים בפרויקט מוקדם מהמתוכנן ותדהר על הפארק צפויה להיות השכונה היחידה בארץ, בסדר גודל כזה, שתיבנה בתוך 4 שנים בלבד (!) - זמן שיא במונחי נדל"ן.

כמקובל בכל הפרויקטים שבונה הקבוצה, לקוחות תדהר על הפארק יכנסו לדירותיהם, רק לאחר שהושלמו כל עבודות הפיתוח ברובע, לרבות תשתיות, גינון, מערכות מים וחשמל וסלילת שני כבישים טבעתיים חדשים אשר יקשרו את השכונה עם ייתר חלקי העיר בקלות ובמהירות.

ואתם? צריכים רק להיכנס ולהתחיל ליהנות מהדירה החדשה שלכם.

'רובע ניצנים', צילום מיום 27.08.12.
 
 
 מתכונת הרישום וההגרלה
 
 • האפשרות להשתתף בכינוס המכירות ובהגרלה מותנית ברישום מוקדם* ובתוצאות ההגרלה כמפורט להלן. הרישום המוקדם ייערך באתר האינטרנט של מועדון "חבר" בכתובת www.mcc.co.il החל מיום 10.10.2012 ב- 12:00 בצהריים ועד לתאריך 4.11.2012 ב- 10:00 בבוקר.
 • לאחר סיום הרישום המוקדם באינטרנט ולא יאוחר מיום ג', ה- 6.11.2012 , תיערך הגרלה בין כלל הנרשמים הזכאים להשתתף בהגרלה**, כמפורט להלן ובתקנון ההגרלה, בה ייקבע סדר התור לרכישת דירה, תוך מתן עדיפות לעמיתי המועדון, ילדיהם והוריהם, על פני אחים. לכינוס המכירות יוזמנו 1,000 הנרשמים שיעלו בהגרלה במקומות הראשונים, כאשר "חבר" שומר לעצמו את הזכות לקבוע ו/או לשנות את מספר הנרשמים שיוזמן לכינוס המכירות.
 • ההגרלה תיערך ע"י החברה המוכרת, חברת גן ראובן חברה בע"מ (שהינה חברה מקבוצת תדהר) ובפיקוחו של משרד עורכי דין ו/או רואי חשבון.
 • הודעות יישלחו באמצעות מסרונים ( sms ) והדוא"ל לכלל הנרשמים, ולאלו מביניהם שעלו בגורל בקרב 1,000 המקומות הראשונים תישלח כאמור, הזמנה להשתתפות בכינוס המכירות. יודגש, כי עמיתי המועדון אשר לא הוזמנו לכינוס המכירות, לא יוכלו להשתתף בכינוס המכירות.
 • על מנת שתהליך הרישום וההגרלה יהיה מתחשב עד כמה שניתן, עמיתים שהוזמנו להשתתף בכינוס המכירות, אך בפועל לא יגיעו לכינוס המכירות (כך שאולי תישלל מעמית אחר שנרשם, אך לא הוזמן, הזכות להגיע לכינוס המכירות), ייגבו מהם דמי רישום בסך 300 ₪. בכדי להימנע מחיוב בדמי הרישום, על מי שנרשם ואין בכוונתו להגיע לכינוס המכירות, להודיע על ביטול הרשמתו באמצעות פניה למחלקת קשרי עמיתים ב"חבר", עד לא יאוחר מיום 4.11.2012 ב- 10:00 בבוקר.
 • ביום כינוס המכירות, יום שישי, ה- 9.11.2012 , יתבקשו המוזמנים להגיע בין השעות 07:30-09:30 לאולם מס' 10 בגני התערוכה, ת"א (חניה חינם, כפי שיעודכן לקראת מועד כינוס המכירות) לצורך קליטה ורישום. בשעה 09:30 תסתיים קליטת המוזמנים ולאחר מכן, במהלך הכינוס, יתפרסמו תוצאות ההגרלה, בה נקבע סדר התור לרכישת הדירות.
 • ביום כינוס המכירות, יידרש כל עמית המועדון ו/או בן משפחה להציג הזמנה להשתתף בכינוס המכירות (שתשלח כאמור, באמצעות הדוא"ל בסמוך למועד הכינוס), ולהזדהות כעמית המועדון ו/או כבן משפחה באמצעות כרטיס אשראי "חבר" של העמית ותעודת זהות (לרבות ספח).
 • כמות הדירות הסופית שתוצע לעמיתי המועדון במבצע הדיור תיקבע בבוקר כינוס המכירות, בהתבסס על כמות המוזמנים שיגיעו בפועל בטרם תחל מכירת הדירות. באשר למוזמנים שיגיעו לכינוס המכירות, אך לא יעלה בידם לרכוש דירה בכינוס, החברה תפעל למתן עדיפות למוזמנים אלה, לפי סדר זכייתם בהגרלה, לרכישת דירות שיוותרו במלאי כתוצאה מביטולים, בהתאם לכללים שיקבעו ע"י החברה.
 • עמיתים ובני משפחתם יהיו זכאים לרכוש דירה אחת ביום הכינוס.
 • כעמית המועדון לצורך השתתפות במבצע הדיור ייחשב כל מי שרשום במאגרי המועדון כעמית מועדון "חבר" בתאריך 9.10.2012.

 • *בהתאם להוראות תקנון ההגרלה והפרטים, המפורסמים באתר מועדון "חבר".
  ** הזכאים להשתתף בהגרלה הינם עמיתי "חבר" ו/או בן משפחה מקרבה ראשונה (קרי, בן/בת זוג, הורי העמית, ילדיו, אחיו ואחיותיו). לעניין בן/בת זוג, יחשבו בני זוג נשואים, וכן ידועים בציבור, ובלבד שמסרו לחברה תצהיר חתום על ידם ומאומת כדין.

  לתשומת ליבכם, ההתקשרות תהיה בין החברה המוכרת לבין הקונה בלבד, בהתאם להסכם שייחתם בין הצדדים. מועדון חבר צרכנות לא ילווה את תהליך הקנייה והאכלוס בהמשך, וכל זכויותיו של הקונה יהיו כלפי החברה המוכרת בלבד. על כל קונה חלה האחריות לבדיקת הנכס, הסכם המכר, המפרט הטכני והנספחים להסכם. מומלץ להתייעץ עם עו"ד טרם חתימה על הסכם המכר. החברה המוכרת מחויבת בהנפקת בטוחות עפ"י חוק המכר בגין כספים שישולמו על חשבון מחיר הדירה באמצעות שוברי תשלום לחשבון הליווי שיפורט בהסכמי המכר (לא כולל תשלומים שיופקדו בנאמנות) ואנו ממליצים להקפיד על קבלתן במועד האפשרי המוקדם ביותר.
   
   
   כינוס המכירות וההרשמה
   
  כינוס מכירות מיוחד לפרויקט "תדהר על הפארק" יתקיים בגני התערוכה בת"א:
  ביום שישי, 9.11.2012, החל משעה 07:30 , באולם מספר 10
  לכינוס המכירות יוזמנו רק אלו שיעלו בהגרלה בקרב 1,000 המקומות הראשונים.

  ההרשמה למבצע הדיור הסתיימה


   
   
   מסלולי תשלומים מיוחדים לעמיתי "חבר"
   
  מסלול תשלומים* קבוע:
 • 10,000 ₪ בהרשמה (התשלום באמצעות המחאת מזומן)
 • השלמה ל- 7% בחתימת חוזה (חתימה עד 21 יום מיום הכינוס)
 • 8% נוספים בתוך 15 ימים מיום שניתנה הודעת החברה המוכרת כי התקבל היתר בניה
 • 25% נוספים תוך 90 יום מחתימת החוזה
 • 55% נוספים ישולמו בתשלומים רבעוניים שווים עד חודש לפני מועד המסירה
 • 5% ישולמו שבוע לפני האכלוס, לפי הודעת החברה המוכרת


 • מסלול תשלומים* גמיש:
 • 10,000 ₪ בהרשמה (התשלום באמצעות המחאת מזומן)
 • השלמה ל- 7% בחתימת חוזה (חתימה עד 21 יום מיום הכינוס)
 • 13% נוספים בתוך 15 ימים מיום שניתנה הודעת החברה המוכרת כי התקבל היתר בניה
 • 75% נוספים בתשלומים גמישים לפי נוחות הלקוח בריבית שנתית צמודה של 2.0%
 • 5% ישולמו שבוע לפני האכלוס, לפי הודעת החברה המוכרת

 • *התשלומים יהיו צמודים למדד תשומות הבניה של חודש 9/12 שיפורסם ביום 15.10.12 ויהווה מדד בסיס.

  היתרי בניה לכל הבניינים במבצע הדיור צפויים להתקבל לא יאוחר מתום שנת 2012. הואיל וטרם התקבלו היתרי הבניה, יהיה כל רוכש שרכש דירה בבניינים אלה זכאי (בכפוף להוראות הסכם המכר) לבטל את הסכם המכר במהלך 14 הימים שלאחר המועד האחרון שבו מחויבת החברה המוכרת לקבל את היתר הבניה וכל עוד לא התקבל היתר הבניה, וזאת ע"י מתן הודעה בכתב לחברה המוכרת, הכל כפי שיפורט במסגרת הוראות הסכם המכר. כמו כן, היה ולאחר קבלת היתר הבניה יתברר שהדירה תהיה שונה באופן מהותי מהמתואר בהסכם המכר, יהיו זכאים הרוכשים (בכפוף להוראות הסכם המכר) לבטל את הסכם המכר עד תום 15 יום ממועד קבלת היתר הבניה, ע"י מתן הודעה בכתב לחברה המוכרת. בשני המקרים יוחזר לרוכשים מלוא הסכום ששולם על ידם על חשבון מחיר הדירה, צמוד למדד המחירים לצרכן ובתוספת ריבית שנתית של 5%.

   
   
   משכנתא "חבר" VIP
   
  עמיתי "חבר" המעוניינים לרכוש דירה בפרויקט ייהנו מסל הטבות ייחודי בשווי אלפי שקלים – מתנת "חבר" *:
  ייעוץ כלכלי לחיסכון במשכנתא
  כל עמית המעוניין לרכוש דירה בפרויקט ייהנה מייעוץ כלכלי שיאפשר לו לחסוך בהוצאות המימון באמצעות שיתוף פעולה עם חברת מת"ן – החברה לייעוץ משכנתאות.
  כיצד זה יעבוד?
  כל עמית המבקש לרכוש דירה במבצע הדיור יהיה זכאי לקבלת ייעוץ ראשוני (באמצעות הטלפון או במתחם המכירות) במסגרתו תיבחן יכולתו הפיננסית ויינתן לו מידע ראשוני בדבר אפשרויות המימון העומדות בפניו. רוכשי הדירה בפועל ייהנו משירותי ייעוץ מלאים וליווי אישי ומקצועי, הכוללים בין היתר, מפגש אישי, עריכת "מכרז משכנתאות" בין הבנקים ובניית תיק הלוואה פרטני אופטימאלי.
  "מכרז משכנתאות" על תנאי המימון
  מועדון "חבר" יערוך "מכרז" על תנאי המימון שיוצעו לעמיתים שירכשו דירה במבצע הדיור במהלך תקופת המבצע, תוך ניצול "כח הקניה" של "חבר".
  לצורך מתן אינדיקציה בלבד, ממכלול ההצעות שהתקבלו ב"מכרזי המשכנתאות" שנערכו בחודשים האחרונים, בין היתר בעבור רוכשי הדירות במבצע הדיור האחרון בחדרה מחודש דצמבר 2011 , נהנו הרוכשים מתנאי מימון בלעדיים וחסרי תקדים לדוגמא:  בנוסף, קיבלו הרוכשים את ההטבות הבאות:
 • פטור חלקי או מלא מדמי פתיחת תיק
 • פטור מדמי הנפקת תעודת זכאות
 • הלוואות בשעור מימון של עד 75% ניתנו ללא ערבים וללא צורך בביטוח משכנתא,
 • בכפוף לקריטריונים הנהוגים בבנקים המלווים
 • התעדכנות און–ליין בסטאטוס המשכנתא במוקד מת"ן, גם כאשר הבנק סגור.

 • * יובהר כי ההטבות משוערות בלבד, וכי לא ניתן להתחייב על השגתן, כולן או חלקן, במבצע דיור זה.

  מומחי המשכנתאות של חברת מת"ן ממתינים לכם במתחם המכירות ובטלפון 6151 *
   
   
   תדהר על הפארק – השכונה שלך ביבנה
   
  בניין ניצן
  הבניין. מפואר וטובל בירוק
 • בניין בן 9 קומות בציפוי חיצוני של אבן איכותית ע"פ בחירת האדריכל אילן פיבקו
 • 4 דירות בקומה
 • הבניין עומד בתקן לבנייה ירוקה (תקן 5281)
 • פיתוח סביבתי מלא הכולל פארק צמוד גדול ומרכזי
 • לובי כניסה ראשי מעוצב, מרוצף ומחופה שיש
 • דלת כניסה ראשית עם פתיחה חשמלית הנשלטת ע"י האינטרקום
 • מועדון דיירים הכולל מטבחון ושירותים צמודים לרווחת הדיירים
 • חדר אופניים ועגלות
 • שתי מעליות מתקדמות
 • שוט אשפה מרכזי בכל קומה כולל הפרדת אשפה + מערכת פנאומטית שכונתית לפינוי האשפה
 • מחסום חשמלי בכניסה לחניון, עם שלט פרטי לכל דירה
 • חניון עילי ותת קרקעי עם חניה פרטית לכל דירה
 • מחסנים (אופציה לרכישה, מלאי מוגבל)


 • הדירה. הממלכה הפרטית שלכם
 • דירה גדולה ומרווחת, עם חלל מרכזי גדול של הסלון והמטבח
 • דלת ביטחון רב בריחית בכניסה לדירה
 • אינטרקום עם מסך צבעוני
 • מרפסות שמש גדולות, עם מעקה זכוכית מחוסמת
 • מערכת סולארית משותפת
 • דלתות פנים איכותיות
 • ריצוף 60/60 בכל הדירה לבחירה מתוך מגוון רחב
 • חלונות אלומיניום איכותיים
 • תריסי גלילה חשמליים בחדרי השינה וביציאה למרפסת הסלון
 • זכוכית בידודית בחלונות חדרי השינה
 • כלים סניטריים איכותיים
 • חדר שירות עם הכנה למכונת כביסה ומכונת ייבוש
 • מתקן מובנה לתליה ולייבוש כביסה
 • בממ"ד - דלת ביטחון עם הכנה לדלת עץ, חלון “דריי קיפ" (שני מצבי פתיחה) ומערכת סינון אוויר
 • חשמל תלת פאזי 3x25A
 • שלושה שקעי חשמל בחדר
 • מפסק תאורה מחליף בחדר ההורים
 • נקודת תקשורת, טלויזיה וטלפון בכל החדרים
 • הכנה לתשתית טלוויזיה בכבלים או לוויין
 • הכנה למערכת קולנוע ביתית בסלון
 • הכנה למערכת מיזוג אוויר דירתית
 • מטבח מעוצב מתוצרת איכותית, משטחי שיש אבן קיסר, הכנה למדיח כלים
 • מפרט חדרי רחצה איכותי: חיפוי קירות גרניט פורצלן עד לגובה 2.1 מ', אסלות מונובלוק, ברזים וכיורים איכותיים, אמבט במידות 70/170 , ארון בחדר רחצה כללי והכנה לתנור חימום


 • בנייני אמירים
  הבניין. פנוראמי עם פרטיות מרבית
 • בניין בן 16 קומות בציפוי חיצוני של אבן איכותית ע"פ בחירת האדריכל אילן פיבקו
 • 4 דירות בקומה
 • תכנון חכם המקנה לכל דירה פרטיות מקסימלית ושלושה כיווני אוויר
 • הבניין עומד בתקן לבנייה ירוקה (תקן 5281)
 • פיתוח סביבתי מלא הכולל פארק צמוד גדול ומרכזי
 • לובי כניסה מפואר עם חלל כפול, מרוצף ומחופה שיש
 • דלת כניסה ראשית עם פתיחה חשמלית הנשלטת ע"י האינטרקום
 • מועדון דיירים הכולל מטבחון ושירותים צמודים לרווחת הדיירים
 • חדר אופניים ועגלות
 • שתי מעליות מתקדמות
 • שוט אשפה מרכזי בכל קומה כולל הפרדת אשפה + מערכת פנאומטית שכונתית לפינוי האשפה
 • מחסום חשמלי בכניסה לחניון, עם שלט פרטי לכל דירה
 • חניון עילי ותת קרקעי עם חניה פרטית לכל דירה
 • מחסנים (אופציה לרכישה, מלאי מוגבל)


 • הדירה. הממלכה הפרטית שלכם
 • שלושה כיווני אוויר לכל דירה
 • מרפסת שמש גדולה עם פרטיות מרבית ומעקה זכוכית מחוסמת
 • מערכת חימום מים באמצעות דוד חשמלי
 • דירה גדולה ומרווחת, עם חלל מרכזי גדול של הסלון והמטבח
 • דלת ביטחון רב בריחית בכניסה לדירה
 • אינטרקום עם מסך צבעוני
 • דלתות פנים איכותיות
 • ריצוף 60/60 בכל הדירה לבחירה מתוך מגוון רחב
 • חלונות אלומיניום איכותיים
 • תריסי גלילה חשמליים בחדרי השינה וביציאה למרפסת הסלון
 • זכוכית בידודית בחלונות חדרי השינה
 • כלים סניטריים איכותיים
 • חדר שירות עם הכנה למכונת כביסה ומכונת ייבוש
 • מתקן מובנה לתליה ולייבוש כביסה
 • בממ"ד - דלת ביטחון עם הכנה לדלת עץ, חלון “דריי קיפ" (שני מצבי פתיחה) ומערכת סינון אוויר
 • חשמל תלת פאזי 3x25A
 • שלושה שקעי חשמל בחדר
 • מפסק תאורה מחליף בחדר ההורים
 • נקודת תקשורת, טלויזיה וטלפון בכל החדרים
 • הכנה לתשתית טלוויזיה בכבלים או לוויין
 • הכנה למערכת קולנוע ביתית בסלון
 • הכנה למערכת מיזוג אוויר דירתית
 • מטבח מעוצב מתוצרת איכותית, משטחי שיש אבן קיסר, הכנה למדיח כלים
 • מפרט חדרי רחצה איכותי: חיפוי קירות גרניט פורצלן עד לגובה 2.1 מ', אסלות מונובלוק, ברזים וכיורים איכותיים, אמבט במידות 70/170 , ארון בחדר רחצה כללי והכנה לתנור חימום


 • בנייני הפארק
  הבניין. יוקרתי ואינטימי
 • בניין בן 5 קומות בלבד בציפוי חיצוני של אבן איכותית ע"פ בחירת האדריכל אילן פיבקו
 • בניין אינטימי הכולל 3 דירות בקומה ו -17 דירות בלבד בכל הבניין
 • כל המרפסות בבניין צופות אל הפארק
 • הבניין עומד בתקן לבנייה ירוקה (תקן 5281)
 • פיתוח סביבתי מלא הכולל פארק צמוד גדול ומרכזי
 • לובי כניסה ראשי, מרוצף ומחופה שיש
 • דלת כניסה ראשית עם פתיחה חשמלית הנשלטת ע"י האינטרקום
 • חדר אופניים ועגלות
 • מעלית גדולה ואיכותית
 • שוט אשפה מרכזי בכל קומה כולל הפרדת אשפה + מערכת פנאומטית שכונתית לפינוי האשפה
 • מחסום חשמלי בכניסה לחניון, עם שלט פרטי לכל דירה
 • 2 חניות עיליות פרטיות לכל דירה (למעט 5 דירות, להן תוצמד חניה אחת ובנוסף מחסן דירתי ללא עלות)
 • מחסנים (אופציה לרכישה, מלאי מוגבל)


 • הדירה. הממלכה הפרטית שלכם
 • שלושה כיווני אוויר לכל דירה
 • דירות גדולות ומרווחות במיוחד
 • מרפסת שמש גדולה, עם מעקה זכוכית מחוסמת, הצופה אל הפארק המרכזי
 • אסלות תלויות בשירותי אורחים
 • ברז גן במרפסת/גינה
 • דלת ביטחון רב בריחית בכניסה לדירה
 • אינטרקום עם מסך צבעוני
 • דלתות פנים איכותיות
 • ריצוף 60/60 בכל הדירה לבחירה מתוך מגוון רחב
 • חלונות אלומיניום איכותיים
 • תריסי גלילה חשמליים בחדרי השינה וביציאה למרפסת הסלון
 • זכוכית בידודית בחלונות חדרי השינה
 • כלים סניטריים איכותיים
 • חדר שירות עם הכנה למכונת כביסה ומכונת ייבוש
 • מתקן מובנה לתליה ולייבוש כביסה
 • בממ"ד - דלת ביטחון עם הכנה לדלת עץ, חלון “דריי קיפ" (שני מצבי פתיחה) ומערכת סינון אוויר
 • חשמל תלת פאזי 3x25A
 • שלושה שקעי חשמל בחדר
 • מפסק תאורה מחליף בחדר ההורים
 • נקודת תקשורת, טלויזיה וטלפון בכל החדרים
 • הכנה לתשתית טלוויזיה בכבלים או לוויין
 • הכנה למערכת קולנוע ביתית בסלון
 • הכנה למערכת מיזוג אוויר דירתית
 • מטבח מעוצב מתוצרת איכותית, משטחי שיש אבן קיסר, הכנה למדיח כלים
 • מפרט חדרי רחצה איכותי: חיפוי קירות גרניט פורצלן עד לגובה 2.1 מ', אסלות מונובלוק, ברזים וכיורים איכותיים, אמבט במידות 70/170 , ארון בחדר רחצה כללי והכנה לתנור חימום

 •  
  תבחרו את הדירה שמתאימה לכם: מחירים מיוחדים לעמיתי ״חבר״
   
  קיימים טיפוסי דירות נוספים על אלו המוצגים בטבלה.
  1השטחים המצוינים לעיל הינם בקירוב. "שטח" ו/או "שטח מרפסת" - משמעו: שטח המחושב לפי הכללים הקבועים בצו מכר דירות (טופס של מפרט) תשל"ד 1974.
  2מתייחס לבניני "אמירים".
  3מתייחס לבנין "ניצן".
  4מתייחס לבניני "הפארק".

  תנאים והטבות נוספות:

 • מחירון מיוחד לעמיתי "חבר" הכולל: מע"מ (בשיעור 17%), פיתוח, חניה עילית בודדת אחת לפחות, שכ"ט עו"ד (1.5% + מע"מ) ועמלת ערבות חוק המכר
 • בשלב ראשון ייפתחו למכירה בניינים: 22 , 23 , 27 , 28 , 31 ו- 32
 • גובה הבניינים: 5, 9 ו- 16 קומות מעל לקומת הקרקע
 • המחיר אינו כולל מס רכישה עפ"י חוק
 • המחירים הינם מחירי הדירות בקומה א' (פרט לדירות המיוחדות). תוספת מחיר לכל קומה 10,000 ₪
 • המחירים צמודים למדד תשומות הבניה, כאשר מדד חודש 9/12 שיפורסם ביום 15.10.2012 יהווה מדד הבסיס
 • לדירות הגן, דירות ה- 5, 5.5 ו- 6 חדרים ודירות המיני פנטהאוז צמודות 2 חניות (למעט 5 דירות בבנייני הפארק), לחלקן 2 חניות עוקבות ולחלקן 2 חניות בודדות. לדירות הפנטהאוז צמודות 2 חניות בודדות. חלק מהחניות הצמודות הינן תת-קרקעיות. כפי שיפורט בהסכם המכר
 • לדירות המיני פנטהאוז השונות, דירות הפנטהאוז וחלק מדירות הגן צמודים מחסנים, כפי שיפורט בהסכם המכר
 • ניתן לרכוש מחסנים בתוספת מחיר, כאשר מלאי המחסנים מוגבל
 • תינתן הנחה של 10% ממחירון השינויים והתוספות הנהוג אצל הקבלן המבצע (שהינה חברה מקבוצת תדהר)
 • מועדי אכלוס צפויים: בניינים 22 ו- 23 עד 31.8.2014 ; בניינים 27 , 28 , 31 ו- 32 עד 31.12.2014

 • ליווי בנקאי לפרויקט ע"י בנק הפועלים

   
   
   על קבוצת תדהר
   
  קבוצת תדהר- 1,500,000 מ"ר של איכות חיים
  רכישת דירה היא אחד הצעדים המשמעותיים בחיים, עבורך ועבור משפחתך. אנו בתדהר, נלווה אותך לכל אורך הדרך, עד שתרגיש בבית. קבוצת תדהר, אשר נוסדה בשנת 1990, חתומה על למעלה מ-150 פרויקטים בארץ ובעולם ועל לא פחות ממיליון וחמש מאות אלף מ"ר של בנייני מגורים, המאכלסים יותר מ -13,000 משפחות מאושרות. מאז הקמתה, קובעת תדהר, המדורגת בעשירייה הראשונה בדירוג BDI לחברות המובילות בישראל בענף הנדל"ן, סטנדרטים חדשים של איכות ביצוע, מצוינות, שירות וחדשנות אשר הופכים אותה לאחת מקבוצות הנדל"ן המובילות בארץ ואת לקוחותיה - לשותפים עתירי זכויות, הנהנים מחוויית דיור יחידה במינה.

  360 מעלות של שירות
  הפעילות של תדהר לאורך השנים מאופיינת בתפיסת שירות כוללת ומהפכנית, אשר מציבה את הלקוח במרכז ועוטפת אותו ב-360 מעלות של תשומת לב. מערך השירות המתקדם והייחודי של הקבוצה, הפועל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, מלווה את הלקוח באופן אישי - מיום רכישת הדירה ועד שנים רבות לאחר מסירתה, תוך הענקת שפע אפשרויות בחירה, מפרט גבוה והתחשבות מרבית בסגנון, בצרכים ובטעם האישי.

  כשהיזם הוא גם קבלן, אתם מרוויחים יותר
  חטיבת היזמות וחטיבת הביצוע של תדהר, יושבות תחת קורת גג אחת ופועלות בתאום מלא, המאפשר לתדהר לשלב תכנון ברמה הגבוהה ביותר עם ביצוע קפדני ולעמוד בהצלחה בכל התחייבויותיה - כך מובטחת חווית המגורים הטובה ביותר, בלוחות הזמנים המהירים ביותר ובשירות ללא גבולות.
  תדהר לא אחרה מעולם במסירת הדירה ללקוח. רבים מהפרויקטים שלה, גם המורכבים ביותר, נסתיימו לשביעות רצון הלקוחות לפני המועד המתוכנן.
  ובמקום הראשון...
  על פועלה בעולם הבנייה והשירות זכתה תדהר ברשימה ארוכה ומרשימה של פרסי איכות ומצוינות, ובהם הפרס הלאומי לאיכות ולמצוינות לשנת 2009 ע"ש יצחק רבין ז”ל והפרס הראשון בתחרות 'מצוינות בשירות' של המרכז הישראלי לניהול בשנים 2003 , 2004 , 2006 ו- 2010. אך שביעות רצונכם והחיוך שלכם הם התגמול הגדול ביותר עבורנו והעדות הטובה ביותר על כך שאנו מתמידים בהגשמת ערכי השירות, המצוינות והאמינות שחרטנו על דגלנו.
   
   
   עוברים היום לשכונת המחר מרכז המבקרים פתוח!
   


  כתובת מרכז המבקרים:
  רח' חטיבת גבעתי פינת רח' האורגים, יבנה החדשה. לקבלת תכניות דירה וערכה מלאה מומלץ לבקר במרכז המבקרים.
  לתיאום פגישה 5345*

  www.tidharpark.co.il