ברוכים הבאים לאתר מועדון "חבר"


לוגו מועדון חבר

לכניסה הזינו מספר תעודת זהות וסיסמה

לביצוע רישום ראשוני לאתר, יש להזין מס' תעודת זהות וסיסמה ראשונית.
סיסמת הכניסה הראשונית הינה תאריך הלידה של העמית, יש להזין את תאריך הלידה במבנה הזה: YYYYMMDD (תחילה את שנת הלידה ולאחר מכן חודש ויום). לדוגמא, אם תאריך הלידה הינו 24/03/1981, יש להזין בסיסמה הראשונית: 19810324.

מיד לאחר הכניסה הראשונה תתבקש לבחור סיסמה חדשה (המורכבת מספרות ואותיות). אנא שמור את סיסמתך החדשה מאחר וזו תשמש אותך מעתה ואילך לכניסה לאתר מח"צ. כמו כן, לאחר הכניסה עליך למלא את פרטיך – מס' טלפון, מס' סלולארי וכתובת דוא"ל (פרטי סלולארי וכתובת דוא"ל הינם פרטי חובה).

ילדי עמיתים שימו לב, הכניסה לאתר מח"צ תתאפשר למי שמחזיק כרטיס אשראי "חבר" בלבד.

הצטרפות למועדון "חבר" צרכנות
שים לב, ניתן להצטרף למועדון "חבר" צרכנות רק אם הנך מדווח על ידי אחד הארגונים המזכים בחברות במועדון. ההצטרפות כרוכה בתשלום דמי חבר ומתבצעת באופן אוטומטי למי שברשותו כרטיס אשראי "חבר". אם אין ברשותך כרטיס אשראי "חבר" וברצונך להזמינו, עליך לפנות למוקד ההזמנות בישראכרט בטלפון מס' 1-700-50-30-02 או להזמינו באמצעות טופס הזמנת הכרטיס באתר ישראכרט. להזמנה לחץ כאן. אם אינך מעודכן במאגר הזכאים פנה למוקד השירות של "חבר" בטלפון 03-6100100.

* לתשומת ליבך, פרטי כרטיס האשראי מתעדכנים פעמיים בשבוע.
במידה ועבר שבוע מקבלת הכרטיס ואינך מצליח להיכנס, אנא פנה אלינו בכתובת psupport@mcc.co.il וציין את מספר תעודת הזהות שלך.

לאיפוס סיסמה מיידי לחץ כאן
הזינו את תעודת הזהות ואת תאריך הלידה ב-8 ספרות ולאחר מכן לחצו על "איפוס סיסמה", לאחר פעולה זו, ישלח קישור לאיפוס הסיסמה לכתובת הדוא"ל שקיימת במערכת.

במידה והנך עמית מח"צ אנא היכנס לאתר באמצעות תעודת הזהות וסיסמה ופעל בהתאם להנחיות (הסרה מתפוצת דיוור באמצעות טופס עדכון פרטים). במידה ואינך עמית מח"צ אנא פנה למוקד שירות וקשרי עמיתים באמצעות דואר אלקטרוני psupport@mcc.co.il או בטלפון 03-6100100.