בכניסה ראשונה לאתר – ראו הסבר למטה

סיסמת הכניסה הראשונית מורכבת מ-6 ספרות שהן: שנת הלידה (ב 4 ספרות) וחודש הלידה (ב-2 ספרות) לדוגמא, אם תאריך הלידה הינו 24/03/1981, יש להזין בסיסמא הראשונית: 198103. מיד לאחר הכניסה הראשונה תתבקש לבחור סיסמא חדשה (ספרות בלבד). אנא שמור את סיסמתך החדשה מאחר וזו תשמש אותך מעתה ואילך לכניסה לאתר מח"צ.
ילדי עמיתים שימו לב, הכניסה לאתר "חבר" מתבצעת באמצעות פרטי העמית בלבד.

הצטרפות למועדון "חבר" צרכנות
שים לב, ניתן להצטרף למועדון "חבר" צרכנות רק אם הנך מדווח על ידי אחד הארגונים המזכים בחברות במועדון. ההצטרפות כרוכה בתשלום דמי חבר ומתבצעת באופן אוטומטי למי שברשותו כרטיס אשראי "חבר". אם אין ברשותך כרטיס אשראי "חבר" וברצונך להזמינו, עליך לפנות למוקד ההזמנות בישראכרט בטלפון מס' 1-700-50-30-02 או להזמינו באמצעות טופס הזמנת הכרטיס באתר ישראכרט. להזמנה לחץ כאן. אם אינך מעודכן במאגר הזכאים פנה למוקד השירות של "חבר" בטלפון 03-6100100.

* לתשומת לבך, פרטי כרטיס אשראי חדשים מתעדכנים אחת לשבוע.
במידה ועבר שבוע מקבלת הכרטיס ואינך מצליח להיכנס, אנא פנה אלינו בכתובת psupport@hvr.co.il וציין את מספר תעודת הזהות שלך.
לשחזור סיסמא מיידי לחץ כאן
הזינו את תעודת הזהות ואת שנת הלידה וחודש הלידה ב-6 ספרות ולאחר מכן לחצו על "שחזור סיסמא מיידי" והסיסמא תישלח את תיבת הדוא"ל שלכם.
במידה והנך עמית מח"צ אנא היכנס לאתר באמצעות תעודת הזהות וסיסמה ופעל בהתאם להנחיות (הסרה מתפוצת דיוור באמצעות טופס עדכון פרטים). במידה ואינך עמית מח"צ אנא פנה למוקד שירות וקשרי עמיתים באמצעות דואר אלקטרוני psupport@mcc.co.il או בטלפון 03-6100100.